info @ istanbulungazetesi.com

15 Temmuz Görünümlü 24 Haziran

Çok değil; henüz 2 yıl olmak üzere milletin silahını millete doğrultan eli kanlı ihanet kalkışmasını yaşayalı.

 Onlar darbe görünümlü ihanet girişiminde ,Aziz Millet Çanakkale Ruhu ile cansiparene meydanlarda..

Gezi dalevereleri 17-25 Aralık kumpası Pkk'sı Daeş’i Ulusal arenada Türkiye’yi küçük düşürme gayretleri,finansal ataklar ve niceleri...

Lakin halk farkındaydı,uzun süredir oynan oyunların yıpratma politikalarının amacına ulaşamadığı Fetö ve hamilerinin son atağı ile yüzleşildiğinin.

Yer gök inledi,en karanlık gecenin Şehit kanları ile sulanan aydınlık gününe çıkarken...

Dünya gördü gözünü kırpmadan bayrağını kefen yapan, Erdoğan’a kendini siper eden Milletin gözü karalığını.

Müsebbipleri önce atm kuyruğuna girdiler sonra halkın acısı ile alay ettiler. Yok efendim tiyatroymuş da kontrollü darbeymiş te miş miş miş...

Ve şimdi bugün...

Çıktılar demokrasi sahasına, tüm çaylaklıkları ile samimiyetsiz vaadler veriyorlar.

 Lafa gelince Atatürk’ün partisi Cumhuriyetin temsilcisi, icraata gelince Türk Komutanın Apolet Sökücüsü Sn İnce..

İletişim danışmanının kulağına fısıldadığı profesyonel sufle ile tülbent showcu ,devletin kanalı TRT’yi tarumar edecek Meral abla..

3 – 5 koltuk için 28 Şubat faillerini koluna takan Erbakan düşmanlarının piyonu Karamollaoğlu.

Bir de dillerinde ki Kandil kaçkını,bayrak haini,bölücü,kürt halkının düşmanı Demirtaş’a “sayın” hitapları. Şehitlerden utanmadan, yetim kalan gözü yaşlı yavrular vicdanlarını sızlatmadan.

Sorarım size;

Bunlar mı Ülke Cumhuriyetinin başı olacak ? Bunlar olsa olsa “kırk harami olur “ .Siyaset felsefeleri aynı nasılsa .Asmak ,kesmek ,kelle uçurmak..... Bir tane faydalı amaçları olmayan faydasızların..

Unuttukları bir şey var ki ; bu millet hala nöbette .

Türk tarihini onurlandıran başarıları ile ihya eden TİKA'yı kapatmayı arzulayan , havalimanı inşaatını durdurup Kanal İstanbul projesini iptal etmek isteyen, 15 Temmuz darbecilerinden farksız huzur buzuculara karşı bu millet , 24 Haziran’da da 15 Temmuz Ruhuyla yine Demokrasi Nöbetinde olacak. İstiklal istikrar İstikbal için Cumhurbaşkanı’na var gücüyle sahip çıkacak ve asla Yedirmeyecek!