Spor Yönüyle Güçlü İlçe


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Pendik’i ziyaret etti. Belediye Başkanı Ahmet Cin ile birlikte belediye binasında görüşen Bakan Mehmet Kasapoğlu daha sonra ilçedeki spor alanındaki yatırımları gezdi. Kaynarca Gençlik ve Yaşam Merkezi'nde incelemelerde bulunan Mehmet Kasapoğlu’na AK Parti Milletvekili Erol Kaya ve İlçe Başkanı Ali Şirin de eşlik etti.

Tesise tam not verdi

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, daha sonra Kaynarca Gençlik ve Yaşam Merkezi'nde incelemelerde bulundu. Tesiste basketbol ve bowling oynayan Bakan Kasapoğlu tesise tam not vererek “Oldukça ferah. Örnek alınacak güzel bir proje.” dedi.

“Pendik, spor yönüyle güçlü bir ilçe”

Pendik ziyaretiyle ilgili değerlendirmelerde bulunan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu: “Pendik’in bizdeki yeri ayrı. Dinamizmini, inancını en güçlü şekilde ortaya koymuş bir şehir. Pendik Belediyesinin Erol Kaya zamanında başlattığı ve Ahmet Cin’in de en güçlü şekilde devam ettiği spora yönelik altyapı yatırımlarını konuştuk. Burası spor yönüyle güçlü bir ilçe. Bunu nasıl daha ileri taşırız? Bunları konuştuk. Belediye ile iş birliklerini bundan sonra daha da artırarak devam ettireceğiz.” dedi.