Annesinin Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen'in sosyal medya hesabından '' Oğlum rahatsızlığından dolayı yürümekte zorluk çekiyor, garip ama onu heyecanla yürüten tek şey çöp kamyonunun sesi '' diye yazmasından sonra harekete geçen Üsküdar Belediyesi Yiğit'e bir sürpriz hazırladı. Üsküdar Belediyesi temizlik ekipleri bu sefer tatlı bir görev için yola çıktı. Yiğit temizlik ekibi personelleri yardımıyla evlerinin önüne park edilen çöp kamyonunda direksiyon başına oturtuldu. Küçük kardeşimiz şaşkınlık ve mutlulukla direksiyon başından herkese el salladı. Kendisi için hazırlanan hediyeleri tek tek açarken en çok oyuncak çöp kamyonunu görünce heyecanlandı.

Yiğit’in annesi ve babası başta Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen olmak üzere Üsküdar Belediyesi’ne bu özel günü hazırladıkları için teşekkürlerini ilettiler.

Başkan Hilmi Türkmen sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, “ Yiğit'in annesi bize sosyal medyadan ulaştığında bir çocuğun mutluluğu için tüm işler bekleyebilir dedik ve bu güzel yavrumuzu sevindirmek istedik. Çöp kamyonu belli aralıklarla Yiğit’in olacak.” diyerek güzel haberi verdi.

Üsküdar Belediyesi olarak küçük bir çocuğun hayallerini gerçekleştirdiğimiz için çok mutlu olduk. Başta Yiğit’e ve bütün hasta çocuklarımıza Allah’tan şifalar dileriz.