VK, YouTube ve TikTok ve Dailymotion ardından LinkedIn'de,  Türkiye'ye temsilci atama kararı aldı. Bu önemli gelişmeyi, Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, sosyal medya hesabından duyurdu.

Sayan, mesajında şunları aktardı:

"Reklam yasağı uygulamasının Resmî Gazetede yayımlanmasına günler kala Linkedin de ülkemize temsilci atayacağını açıkladı. Sosyal ağ sağlayıcılarının temsilci bildirimleri bizi mutlu ediyor. Diğer sağlayıcılardan da aynı hassasiyeti bekliyoruz."

LinkedIn Nedir ve LinkedIn’i Nasıl Kullanılır?

LinkedIn, dünyanın internet ortamındaki en geniş profesyonel ağıdır. LinkedIn Doğru işi veya stajı bulmak, profesyonel ilişkileri bağlamak ve güçlendirmek ve kariyerinizde başarılı olmak için ihtiyacınız olan becerileri öğrenmek için kullanabilirsiniz. LinkedIn’e masaüstünden, LinkedIn mobil uygulamasından, mobil web deneyiminden veya LinkedIn Lite Android mobil uygulamasından erişebilirsiniz.

Eksiksiz bir LinkedIn Profili deneyim, beceri ve eğitim yoluyla benzersiz profesyonel hikaye vitrine fırsatlar ile bağlantı yardımcı olabilir.

LinkedIn’i kullanarak fotoğraf ve video yayınlayabilir, çevrimdışı etkinlikler düzenleyebilir, gruplara katılabilir, makaleler yazabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.