HALK EĞİTİMDEN RESİM SERGİSİ 


Pendik Halk Eğitim Merkezi Renklerin Dokunuşuyla Örülen İzler ve Sanatın Armonisi adlı sergiyi Pendik AKM'de sanatseverlerin beğenisine sundu.

Açılışa; Pendik Kaymakamı Mehmet Yıldız eşi Şenel Yıldız,Pendik Halk Eğitim Müdürü Turan Genç, Pendik Kent Konseyi Başkanı Süleyman Yılmaz, Pendik Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Mustafa Çalıkçı ve çok sayıda kursiyer yer aldı.

Serginin açılışında kısa bir konuşma yapan Pendik Halk Eğitim Müdürü Turan Genç; Her ay kursiyerleri tarafından yapılan bir çalışmanın sergide yer alacağı sözünü verdiklerini ifade ederek Halk Eğitim Merkezi olarak farklı çalışmalarla sanatseverlerin karşısında olacaklarını söyledi.

Turan Genç; Pendik Halk Eğitim Merkezi'ne gelen her bir kursiyerin bu eserlerini sıfırdan başlayarak tamamladığını belirtti. Genç sergide yer alan tüm çalışmalarla ilgili kursiyerlerin emekleri olduğuna vurgu yaparak bu güzel eserleri ortaya çıkartan kursiyerlere teşekkür etti.Atatürk Kültür Merkezi'nde yer alan sergi 4 Mayıs'a kadar sanatseverlere açık kalacak.